Rady v Aktivitách

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Rady v Aktivitách

Příspěvek pro franta100 za 17/3/2015, 01:10

Ahoj lidi -možná je to blbost, ale založil jsem téma "vzájemná pomoc"v aktivitách OR.  Ono ne každý je fíra a učení bolí. Hned to zkusím:
Jedu aktivitu Orient Expres na trati BP - dojedu na vjezdovou návěst před Brno ve 13:36 a ve výměnách stojí v protisměru vlak.
Přijet dřív neumím, protože z Břeclavi až do Podivína jedu na blok a pak co to dá, ale situace před nádražím Brno hl. vždy stejná, červená - a asi vykolejený vlak ve výměnách v protisměru.
Poradí prosím někdo? Možná je chyba na židli, tak prosím nakopnout - Franta

franta100

Poèet pøíspìvkù : 22

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Rady v Aktivitách

Příspěvek pro Hynďa za 22/3/2015, 18:12

Traffic občas v OR zlobí. Asi bych to zatím neřešil a pustil si jinou aktivitu

Hynďa

Poèet pøíspìvkù : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro franta100 za 23/3/2015, 03:28

Díky za reakci na můj příspěvek.
On je ten problém asi přímo v aktivitě, protože jsem se přes to Brno nakonec dostal, ale "podvodem". Před Brnem jsem vrátil čas tak, abych tam přijel ve 13:22 a vše bylo Ok. Proto píšu, že je asi problém v časové ose aktivity. Pokud má souprava maximálku 120km/h, já jedu skoro celou cestu z Podivína až před Brno hl.nádraží 140km/h, tak je něco špatně a poměr čas / vzdálenost nesedí. Tedy pokud něco nedělám špatně já. Zkuste to někdo zajet tak, že nepřekročíte rychlost danou rychlostníkama a být v Brně maximálně okolo 13:25hod. Já to bez vrácení času nedokázal a to je čas dojezdu, kdy mě to do stanice pustí. Ahoj

franta100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hynďa za 23/3/2015, 08:33

Tak to zkus ještě jednou v MSTS. Jestli se to bude chovat stejně, je problém v aktivitě.

Hynďa

Poèet pøíspìvkù : 18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro franta100 za 24/3/2015, 18:03

Ahoj - asi jsem jediný, kdo má problémy. PENDOLÍNO - CD_680 Je to věcí OR, nebo je chyba přímo v souboru cd_680 ?
Pokud je v aktivitě Pendolíno, zobrazuje se s jakousi "šedou clonou", která se pohybuje s ním a dělí Pendolíno podélně napůl. Kdysi prý něco podobného bylo u nějakých vagonů DB. Ví někdo, co s tím ? - Na stránkách u Pikka jsem si stáhnul Pendolíno, u kterého je napsané opravené, ale je to stále stejné. Za radu předem děkuji.

franta100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alcapone_Josef za 19/6/2015, 18:37

Ahoj, v Brně jsi pozdě. Já to projel asi 5* a vždy se trefil. Tady je asi problém i v OR, kdy každá aktualizace se chová jinak. Teď zrovna mám problém s plněním brzd.

Alcapone_Josef

Poèet pøíspìvkù : 9

Zobrazit informace o autorovi http://www.mojevlacky.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: