Tramvaje Hradec pro OR

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Tramvaje Hradec pro OR

Příspěvek pro JiříkTK za 13/2/2015, 20:40

Na mém webu je ke stažení beta verze trati Tramvaje Hradec upravené tak, aby při jízdě v OR bylo vše v pořádku. Pomalu pracuji na alfa verzi. Nejvíce mi dalo zabrat odstranění objektů, nad kterými se v OR zobrazovaly černé čárky či tečky. Tedy odstranil jsem všechny kulisy a vyměnil spoustu modelů vegetace. Trať má pouhých 5 čtverců, takže za den to bylo hotovo

Dále bylo nutno pozvednout řadu přejezdů, pozvednout dlažby ulic a náměstí, zvýšit viditelnost řady objektů. Upravil jsem také rozmístění sloupů trakčního vedení tak, aby byly v místech lomení trakčního drátu. Snažil jsem se o to, aby trať byla provozovatelná jak v OR tak i v MSTS s důrazem na zobrazení v OR.

Trať neobsahuje žádná návěstidla, takže většina problémů, které se řeší v jiných tratích, je zde bezpředmětná. Pomalu se hraji s aktivitami. Na mém webu jsou ke stažení čtyři dvacetiminutové demonstrační aktivity pro jednotlivé hradecké linky. Každá v jiném typu počasí.

Co mi dala tato činnost: Praktickými zkušenostmi jsem dospěl k názoru, že detailně upravovat další tratě (s výjimkou rozdělané Ztracené_old) pro OR zatím nebudu. Alespoň do té doby, než společně vydumáme, jakým způsobem odstranit čárky a tečky nad vegetací. Ať již nastavením OR či úpravou objektů. Když už něco dělám, tak to chci mít nejen funkční, ale i hezké.

Myslím, že to nebude na závadu, protože po nedávném zveřejnění betaverzí Hradce a Ztracené mi připadá, že po nich stejně nikdo nejezdí. V každé z nich je totiž úmyslná „hrubá“ chyba a ještě spousta nedostatků menších. A zatím nikdo nic nehlásí.
JiříkTK

Poèet pøíspìvkù : 2

Zobrazit informace o autorovi http://jirik-tk.sweb.cz/

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: