OR - moje postřehy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

OR - moje postřehy

Příspěvek pro franta100 za 11/2/2015, 16:46

Ahoj,
Mám pár věcí, které nejsou nic moc, ale pokud se o nich ví, dají se řešit.
Pokud spustím aktivitu od Midrafona R1109a "Vltava" na trati 321, tak jsem v kabině 150-ky, z kabiny před sebe koukám, ale klávesou 2 a 3 loko nevidím. Vidím jen "obrysová světla". Také páka tahu je jaksi dvojitá až trojitá. Po dotazu u Midrafona /autora aktivity / jsem zjistil, že pokud se to spustí přes Train Store, je vše OK. Testovali prý 4 lidé a s OR zkušenosti nemá. Také mi někdy padá simulátor při startu z Uloženého. Něco jsem vyčetl a v Experimentální jsem na FPS nastavil 30, zatím to pomohlo / bylo tam 60 / a při jízdě to chodilo 40 až 176 FPS. Při jízdě to trochu "škube" i když jsem snížil dohled na 1000. Myslím, nebo doufám, že jsou to "porodní" bolesti novinky, na které se stále pracuje a jako uživatel před tvůrci smekám !!!

Mám ale stejný problém jako mnozí, co sem píší. Pokud chci aktivitu rozjet z uloženého, naběhne, ale po asi sekundě spadne a vyskočí okno, které je tu několikrát zobrazené. Nechce se mi věřit, že by s tím tvůrci po roce a půl nehnuli. Je totiž dle mého dost lidí, co mají právě nVidiu !!! Moje nVidia GTI 660 Ti a celá sestava není zas takový šunt, že by to neměla zvládat, když létám bez problému na stejné sestavě PMDG 747 s addony.
Nemá někdo novější informace, co s tím ??? - Graficky je to paráda a nechce se mi vracet MSTS.
Jezdím na WIN7 64bit  Core i7-4770 3,4GHz  nVidia GTI 660 Ti  16Gb Ram

franta100

Poèet pøíspìvkù : 22

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: OR - moje postřehy

Příspěvek pro franta100 za 16/2/2015, 10:15

Řešení:
Problém, který jsem měl s padáním aktivity při spouštění z uloženého přes tlačítko Přerušit/Přehrát je odstraněn.!!!
Nepomohlo žádné přenastavování, tak jsem nakonec stabilní OR odstranil, stáhnul jsem Experimentální verzi X2822,spustil jí, hned mi to nabídlo aktualizaci na verzi 2876 a je po problému.
Vypadá to, že vývojáři zapracovali a původně popisovaný problém s grafikami nVidia kdy po načtení uložené aktivity to hned spadlo a vyskočilo okno s chybou je minulostí. Také se podstatně zlepšilo popisované "škubání" a je nyní minimální.

Snad to, co tady píšu někomu s grafikou nVidia a stejným problémem pomůže. Pokud to už všichni víte, omlouvám se, ale já řešení tady nikde nenašel. Proto jsem to popsal.........ahoj a přeji hezký den

franta100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alcapone_Josef za 1/3/2015, 13:49

Problém, je, že naše aktivity a návěstí nezná OR, tedy většinu aktivit si nezajedeš v OR. Aktivita v OR se chová uplně jinak než v MSTS. Můžeš si zajet pár mojích, které jsem opravil pro OR, ale jde to pomalu, protože narážím na hromadu věci, teď za posledních 14 dní jsem nevidal žádnou pro OR, protože to prostě nejde. Bohužel.

Alcapone_Josef

Poèet pøíspìvkù : 9

Zobrazit informace o autorovi http://www.mojevlacky.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro franta100 za 1/3/2015, 14:09

Nejsem odborník, píšu jen vlastní zkušenosti ale je fakt, že od změny OR na verzi X2876 mám opačnou zkušenost než popisuješ.
Ano, stane se, že v aktivitě zůstanu stát před červenou a neděje se nic. Ale většinu aktivit odtud:http://midrafon-msts.webnode.cz/
se mi daří odjet. Pokud ale budou Aktivity přímo pro OR, uživatelé tohoto hlavně graficky vylepšeného prostředí budeou jen rádi. Za sebe všem, tedy i tobě, co se o nás uživatele staráte moc děkuji.
Bylo by krásné, kdyby vznikla podobná stránka jako je AKTIVITÁŘI pro OR, kde budou aktivity pro tento simulátor od dalších tvůrců.

franta100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Alcapone_Josef za 1/3/2015, 16:02

Odjel jsem teď 5 svejch aktivit na úpravu, kde jsem zůstal právě stát na červenou, jedu vždy na poslední pracovní verzi, já to tím i testuji a stále nic nevyřešeno. Ono, to máš, jinej Servis2, který tě blokuje, jiné časy trafiku i jinak poskládat. Ono de i o to ži Midra je namá zas tak složité jako já, kdy jsem se snažil vymáčknout z MSTS maximum. Jde tu červenou očůrat, ale pak to není simulace, ale piko a bohužel se to snaží hrát lidi s IQ tykve, proto tyto aktivity neopravuji a nechávám to na později.

Alcapone_Josef

Poèet pøíspìvkù : 9

Zobrazit informace o autorovi http://www.mojevlacky.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro franta100 za 1/3/2015, 20:39

Ale jo - díky za to !!! Aktivita má být skoro realita jízdy, tak držím palec ať se daří.
Zaregistroval jsem se u tebe na mojevlacky a zkouším NEX 48721. Dlouho to načítá, chápu, je to velké, ale zatím super. Díky

franta100

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: