Otočný bod

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Otočný bod

Příspěvek pro vacica za 16/7/2014, 11:36

Ahoj,
zkusil jsem si Open Rails zahrát aktivitu Rn59630pp (mojevlacky.cz) pro trať BP. Dojel jsem vlakem do Ústí nad Orlicí, kde je otočný bod, zastavil jsem a přelezl jsem do lokomotivy na opačném konci vlaku. Problém je, že ačkoliv došlo správně ke změně světel na obou koncích vlaku a i reverser se chová správně ( při zadání směru vpřed vlak v novém směru jízdy), tak Monitor tratě stále ukazuje jako dopředný směr ten původní, ve kterém jsem přijel do stanice a ani po projetí všeho trafficu nedochází k postavení vlakové cesty pro můj vlak v novém směru. Naopak po určité době se na odjezdovém návěstidle v mém původním směru rozsvítí návěst Posun povolen. Jsem si jist, že opravdu jsem už na otočném bodu a zkoušel jsem popojíždět až úplně k výše popsanému odjezdovému návěstidlu, abych měl opravdu jistotu, ale k žádné změně nedošlo.
Tuto aktivitu jsem vyzkoušel jak na verzi pre-v1.0, tak na nejnovější experimentální verzi (2334), ale simulátor se chová úplně stejně.
Existuje nějaký způsob, jak si s touto situací poradit nebo se jedná o nějaký ještě nevychytaný bug?
Za případnou radu předem děkuji

vacica

Poèet pøíspìvkù : 1

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: