Takové spíš blbůstky...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Takové spíš blbůstky...

Příspěvek pro GeorgeVonShark za 30/4/2014, 11:24

Nazdárek všichni...

Tak jsem přemýšlel, co by mohlo tento parádní simulátor ještě vylepšit... Slyšel jsem od jednoho kolegy, že má být údajně i podpora cestujících (to znamená, že ve vozech budou skutečně lidi, nastupovat i vystupovat Very Happy ) a snad i nákladu... Byl bych za tyto věci moc rád (hned mě nekamenujte, že mám místo OR hrát Trainz, protože tohle je jiný "kafe".  Laughing Laughing Laughing )...

Pak ohledně síťového hraní - tam mi chybí zvuky vlaku spoluhráče. Ten vlak sice vidíte, jak jede, projede kolem vás, ale jako kdyby ho řídil Fantomas - totálně potichu (nebo mám zas něco špatně?).  Wink 
Dále pak možnost skočit na jiný vlak a řídit jej - je možný, že tato funkce je již funkční, ale zatím jsem se v tom tolik nevrtal, vzhledem ke "křehkému" chodu OR.  Wink 

Nicméně, stavím modely pro Trainz, nic mi nebrání tomu, modely udělat i pro OR za účelem testování některých funkcí, např. cestující (pokud tedy budou).  Wink 

GeorgeVonShark

Poèet pøíspìvkù : 5

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Takové spíš blbůstky...

Příspěvek pro Howky za 30/4/2014, 14:20

Ta možnost ovládat jiný vlak tu je . Při sítovce občas mají kluci 2 lokomotivy které sřídají .-)
Howky
Admin

Poèet pøíspìvkù : 60

Zobrazit informace o autorovi http://open-rails.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro GeorgeVonShark za 30/4/2014, 23:02

No, já se v tom pokusím pošťourat, mám doma 2 notebooky (samozřejmě herní ;-) ), syn je ze železnice taky nadšený a to je mu teprve 8 let - pustíme se do testování, co všechno lze při síťovce dělat. Jen mě mrzí, že neexistuje nějaký jednotný trainset, pro hraní síťovek. Já mám trainset svůj vlastní, plus ještě trainset BP, ale ani ten nebudu mít aktuální, protože jezdím převážně se svým trainsetem a mám ho v obou počítačích.

GeorgeVonShark

Poèet pøíspìvkù : 5

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro franta100 za 4/3/2015, 20:15

Když tam, kde je omezení na 65km/h vlítnu 135km/h a v pohodě jedu dál, je něco špatně. Na výměnách to samé a jedu dál.

franta100

Poèet pøíspìvkù : 22

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: